Nema proizvoda u vašoj korpi.
Specifikacija
| Tip toplotne pumpe | Mono blok |
|---|---|
| Nominalni kapacitet | 5-8kw |
| Model spoljne jednice : | N/D |
| Model unutrašnje jedinice : | HOKKAIDO HWMBS 2201 A |
| Energetska klasa hlađenje | Ne |
| Energetska klasa grejanje | A |
| EER | N/D |
| COP | 4.16 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 2.02 |
| Kapacitet Hlađenja (kW) | N/D |
| Potrošnja struje hlađenje (KW) | N/D |
| Potrošnja struje grejanje (KW) | 0.486 |
| Temperaturni opseg rada hlađenje | N/D |
| Temperaturni opseg rada grejanje | -5C ~ +43C |
| Kapacitet integrisanog električnog grejača(KW) | 1.5 |
| Zapremina rezervoara za toplu vodu ( l ) | 200 |
| Maksimalna temperature vode (°C) | 35~70°C (50° C standardno) |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (VxŠxD) (mm): | 1755 x 560 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg): | 90 |
| Nivo buke spoljne jedinice (dB)min/max: | N/D |
| Dimenzije spoljne jedinice(VxŠxD) (mm): | N/D |
| Težina spoljne jedinice (kg): | N/D |
| Radni medijum: | R134A |
| Cevna instalacija tečna/gas (mm): | N/D |
| Maksimalna dužina (m): | N/D |
| Maksimalna visinska razlika (m): | N/D |
| Prednapunjena dužina (m): | N/D |
| Garancija: | 2 godine |
| Proizvođač | Hokkaido |
| Preuzimanja | |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Visokotehnološki rotacioni kompresor omogućava veće iskorišćenje energije i viši COP, što dovodi do 75% uštede energije. . Velikolitražna sanitarna toplotna pumpa.

Bojler sa toplotnom pumpom, monoblok.
R134A | Rashladni gas.
Rezervoar od nerđajućeg čelika.
60° C | Topla voda samo sa kompresorom.
COP 4.16 | Za model od 200 litara.
COP 4.16 | Za model od 300 litara.
COP 4.02 | Za model od 500 litara.
Ciklus protiv legionele | Može se prilagoditi za različite
potrebe ili mogu biti isključeni.
Inovativna kontrolna tabla na dodir za olakšavanje
puštanja u rad, korišćenje i održavanje
Recenzije korisnika
Napišite Recenziju
Garancija na uređaj se ne priznaje ukoliko uređaj nije montiran od strane ovlašćenog servisa i po pravilima struke. ACS Shop Service garancija - omogućujemo Vam do 5 godina garancije, uz obvezan godišnji redovan servis (na svakih 12 meseci ).
* nastoji da bude što preciznija u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.









