Nema proizvoda u vašoj korpi.
Specifikacija
| Tip toplotne pumpe | Mono blok |
|---|---|
| Nominalni kapacitet | 5-8kw |
| Model spoljne jednice : | N/D |
| Model unutrašnje jedinice : | TEMRAL TWMGS 1150 A |
| Energetska klasa hlađenje | Ne |
| Energetska klasa grejanje | A |
| EER | N/D |
| COP | 3.3 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 1.35 |
| Kapacitet Hlađenja (kW) | N/D |
| Potrošnja struje hlađenje (KW) | N/D |
| Potrošnja struje grejanje (KW) | 0.41 |
| Temperaturni opseg rada hlađenje | N/D |
| Temperaturni opseg rada grejanje | 0C ~ +45C |
| Kapacitet integrisanog električnog grejača(KW) | 1.0 |
| Zapremina rezervoara za toplu vodu ( l ) | 150 |
| Maksimalna temperature vode (°C) | 35~70°C (50° C standardno) |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (VxŠxD) (mm): | 1765 x 703 x 703 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg): | 74 |
| Nivo buke spoljne jedinice (dB)min/max: | N/D |
| Dimenzije spoljne jedinice(VxŠxD) (mm): | N/D |
| Težina spoljne jedinice (kg): | N/D |
| Radni medijum: | R134A |
| Cevna instalacija tečna/gas (mm): | N/D |
| Maksimalna dužina (m): | N/D |
| Maksimalna visinska razlika (m): | N/D |
| Prednapunjena dužina (m): | N/D |
| Garancija: | 2 godine |
| Proizvođač | Termal |
| Preuzimanja | |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
Za proizvodnju sanitarne tople vode sa maksimalnom uštedom, korišćenjem aerotermalnog obnovljivog izvora energije.
•Omogućava uštedu do 75% u odnosu na tradicionalni električni bojler.
•Može da ispuni do 50% zahteva za PTV(potrošnu toplu vodu) iz obnovljivih izvora energije.
•Nisu potrebne cevi za odvod vazduha.

Glavne karakteristike.
•Vrlo jednostavna instalacija i moderan elegantan dizajn.
•Mešanje hladne vode ograničeno zahvaljujući difuzoru na dnu rezervoara.

• Inovativni i vrlo učinkoviti kondenzator: D presjek gasne bakarne cevi za grejanje, omotan oko rezervoara skroz do dna, po principu dvostrukog propelera.
• Precizno upravljanje temperaturom tople vode s dvostrukim senzorom i brz start / stop (80% stvarnog skladištenja tople vode).
• Specijalan kompresor: omogućava visoki pritisak i radnu temperaturu.
• Nerđajući čelični rezervoar vode i predimenzionisana magnezijumska anoda.
• Automatsko odmrzavanje i anti-smrzavanje kontroliše mikrokompjuter.
• Višestruka zaštita: od probijanja struje, pregrevanje, anti-odvlaživanje, itd
• Programiranje: timer, sleep, niste kući, odmor.
• Način rada: Normalno, Ekonomično, Brzo, E-grejač.
• Anti-legionela ciklus
Šema povezivanja.

Recenzije korisnika
Napišite Recenziju
Garancija na uređaj se ne priznaje ukoliko uređaj nije montiran od strane ovlašćenog servisa i po pravilima struke. ACS Shop Service garancija - omogućujemo Vam do 5 godina garancije, uz obvezan godišnji redovan servis (na svakih 12 meseci ).
* nastoji da bude što preciznija u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.









