Nema proizvoda u vašoj korpi.
Specifikacija
| Napajanje (V, ph, Hz): | 220, 1, 50 |
|---|---|
| Tip klima uređaja | Neinverter |
| Model spoljne jednice : | N/D |
| Model unutrašnje jedinice : | TTWIS 1650 G |
| Vrsta unutrašnje jedinice | podni |
| Energetska klasa hlađenje | A |
| Energetska klasa grejanje | A |
| EER | 2.84 |
| COP | 3.12 |
| SEER | N/D |
| SCOP | N/D |
| Kapacitet grejanja (kW) | 1.70 |
| Kapacitet Hlađenja (kW) | 1.65 |
| Nominalni kapacitet | 7000 BTU |
| Potrošnja struje hlađenje (KW) | 0.58 |
| Potrošnja struje grejanje (KW) | 0.54 |
| Temperaturni opseg rada hlađenje | -05°C~+43°C |
| Temperaturni opseg rada grejanje | -10°C~+24°C |
| Nivo buke unutrašnje jedinice (dB)min/max: | 29/38 |
| Protok vazduha hlađenje/grejanje (max.) m3/h | 360/360 |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (VxŠxD) (mm): | 555 x 1030 x 170 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg): | 46 |
| Nivo buke spoljne jedinice (dB)min/max: | N/D |
| Dimenzije spoljne jedinice(VxŠxD) (mm): | N/D |
| Težina spoljne jedinice (kg): | N/D |
| Radni medijum: | R410A |
| Cevna instalacija tečna/gas (mm): | N/D |
| Maksimalna dužina (m): | N/D |
| Maksimalna visinska razlika (m): | N/D |
| Prednapunjena dužina (m): | N/D |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Garancija: | 2 godine |
| Proizvođač | Termal |
| Preuzimanja |

Klimatizacija leti i grejanje zimi sve češće postaje potreba za mnoge ljude. Često dolazimo u situaciju da na zgradi ne sme da se narušava spoljašnji izgled fasade. Sada je sve to moguće zahvaljujući Termal ONLY-IN klima uređaju bez spoljne jedinice u ON/OFF i inverter verziji.
Za razliku od tradicionalnih klima uređaja gde su isparivač i kondenzator smešteni u dve odvojene celine, kod Termal ONLY-IN klima uređaja sve je smešteno u jednu celinu (parapetnu unutrašnju jedinicu).

Osnovni dizajn
Estetski lep i jedinstven ONLY-IN ima debljinu od samo 17cm. Može se instalirati bilo gde na spoljnom zidu, gornjem ili donjem delu. Krilca za izduvavanje vazduha automatski prilagođavaju smer izduvavanja u zavisnosti od toga kako je uređaj postavljen jednostavnim pritiskom na dugme.
Tih
Zahvaljujući prilagođenoj snazi, unutrašnjem rasporedu elemenata i pametnom korišćenju zvučno-izolacionih materijala, ONLY-IN je uspeo da zadrži nizak nivo buke. Nivo buke se skoro ne razlikuje od klasičnih klima uređaja sa zidnom unutrašnjom jedinicom.


Daljinski upravljač i kontrolni panel
ONLY IN je opremljen praktičnim i funkcionalnim daljinskim upravljačem. Štaviše uređaj je opremljen kontrolnim panelom pomoću koga je moguće izvršiti bilo koju postavku režima rada uredjaja, uključujući i "LOCK" funkciju koja zaključava tastaturu panela. Sa kontrolnim panelom takođe možete isključiti funkciju grejanja tako da on radi u modu "samo hladjenje" pri čemu može biti instaliran i bez creva za odvod kondenzata.
Automatske spoljne žalozine
Preklapajuće žalozine se otvaraju samo kada uređaj radi. Tako se sprečava upadanje prašine u uređaj. ONLY IN predstavlja idealno rešenje za zgrade sa posebnim aerhitektonskim uslovima, može biti instaliran bilo gde za razliku od tradicionalnih klima uređaja sa spoljnom jedinicom. Žalozine mogu biti obojene u boju fasade i tako se u potpunosti uklope u sam izgled fasade.



Recenzije korisnika
Napišite Recenziju
Garancija na uređaj se ne priznaje ukoliko uređaj nije montiran od strane ovlašćenog servisa i po pravilima struke. ACS Shop Service garancija - omogućujemo Vam do 5 godina garancije, uz obvezan godišnji redovan servis (na svakih 12 meseci ).
* nastoji da bude što preciznija u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.









