Nema proizvoda u vašoj korpi.
Specifikacija
| Napajanje (V, ph, Hz): | 220-230V,1Ph,50Hz |
|---|---|
| Tip klima uređaja | Neinverter |
| Model spoljne jednice : | MDOAF-12HN1 |
| Model unutrašnje jedinice : | MDSAF-12HRN1 |
| Vrsta unutrašnje jedinice | Ne |
| Energetska klasa hlađenje | A |
| Energetska klasa grejanje | A |
| EER | 3.21 |
| COP | 3.61 |
| SEER | 3,5 |
| SCOP | 3,8 |
| Kapacitet grejanja (kW) | 3,81 |
| Kapacitet Hlađenja (kW) | 3,52 |
| Nominalni kapacitet | 12000 BTU |
| Potrošnja struje hlađenje (KW) | 1,09 |
| Potrošnja struje grejanje (KW) | 1,05 |
| Temperaturni opseg rada hlađenje | +18°C~+43°C |
| Temperaturni opseg rada grejanje | -7°C~+24°C |
| Nivo buke unutrašnje jedinice (dB)min/max: | 31/41.5 |
| Protok vazduha hlađenje/grejanje (max.) m3/h | 593/482/388 |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (VxŠxD) (mm): | 805X194X285 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg): | 8,1 |
| Nivo buke spoljne jedinice (dB)min/max: | 56,5 |
| Dimenzije spoljne jedinice(VxŠxD) (mm): | 770x300x555 |
| Težina spoljne jedinice (kg): | 30,8 |
| Radni medijum: | R410A |
| Cevna instalacija tečna/gas (mm): | 6,35/12,7 |
| Maksimalna dužina (m): | 20 |
| Maksimalna visinska razlika (m): | 8 |
| Prednapunjena dužina (m): | N/D |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Garancija: | 2 godine |
| Proizvođač | Midea |
| Preuzimanja | N/D |

Jedinice dizajnirane za zidnu montažu. Miran rad, brzo hlađenje, grejanje i energetska efikasnost Savršeno rešenje za stan ili kuću Panel ovog modela podrazumeva vešto skriveni displej ispod panela unutrašnje jedinice, koji prosijava kroz plastiku prijatnim belim LED osvetljenjem i vidljiv je samo kada je klima uključena. Energetska efikasnost klima uređaja je u visokoj energetskoj klasi A/A uz upotrebu ekološkog R410A gasa. Temperaturni opseg rada -7 C do + 43 C Perivi filter (mrežica) za prašinu velike gustine Infracrveni daljinski upravljač Tajmer

Recenzije korisnika
Napišite Recenziju
Garancija na uređaj se ne priznaje ukoliko uređaj nije montiran od strane ovlašćenog servisa i po pravilima struke. ACS Shop Service garancija - omogućujemo Vam do 5 godina garancije, uz obvezan godišnji redovan servis (na svakih 12 meseci ).
* nastoji da bude što preciznija u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.









