Nema proizvoda u vašoj korpi.
Specifikacija
| Napajanje (V, ph, Hz): | 220, 1, 50 |
|---|---|
| Tip klima uređaja | Neinverter |
| Model spoljne jednice : | MOU-24HN1-Q |
| Model unutrašnje jedinice : | MUE-24HRN1-Q |
| Vrsta unutrašnje jedinice | pod/plafonski |
| Energetska klasa hlađenje | B |
| Energetska klasa grejanje | C |
| EER | 2,84 |
| COP | 3,09 |
| SEER | N/D |
| SCOP | N/D |
| Kapacitet grejanja (kW) | 7,62 |
| Kapacitet Hlađenja (kW) | 7,03 |
| Nominalni kapacitet | 24000 BTU |
| Potrošnja struje hlađenje (KW) | 2,48 |
| Potrošnja struje grejanje (KW) | 2,47 |
| Temperaturni opseg rada hlađenje | +18°C~+43°C |
| Temperaturni opseg rada grejanje | -7°C~+24°C |
| Nivo buke unutrašnje jedinice (dB)min/max: | 42/53 |
| Protok vazduha hlađenje/grejanje (max.) m3/h | 1400/1400 |
| Dimenzije unutrašnje jedinice (VxŠxD) (mm): | 675 x 1068 x 235 |
| Težina unutrašnje jedinice (kg): | 24 |
| Nivo buke spoljne jedinice (dB)min/max: | 59 |
| Dimenzije spoljne jedinice(VxŠxD) (mm): | 700 x 845 x 320 |
| Težina spoljne jedinice (kg): | 49,2 |
| Radni medijum: | R410A |
| Cevna instalacija tečna/gas (mm): | 9,52/15,88 |
| Maksimalna dužina (m): | 25 |
| Maksimalna visinska razlika (m): | 15 |
| Prednapunjena dužina (m): | N/D |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Garancija: | 2 godine |
| Proizvođač | Midea |
| Preuzimanja |

Podno plafonski tip.
-Automatsko odmrzavanje
-Nezavisno odvlaživanje
-Auto Restart funkcija
-Noćni režim
-Funkcija protiv hladnog izduvavanja
-Tajmer
Dovod svežeg (opcionalno) i 3D protok vazduha.
-Ubacivanje svežeg vazduha u prostoriju unosi svežinu i komfor. jedinica ima funkciju automatskog horizontalnog, kao i automatskog vertikalnog kretanja krilaca što omogućava još ujednačenije i komfornije strujanje vazduha.

Jednostavno održavanje.
-Više od 60% delova i sklopova (kao što su turbine ventilatora, plastična kućišta, metalni delovi i sl.) je univerzalno za tri različita kućišta, što proizvodnju i održavanje čini jednostavnijim.

Fleksibilna instalacija.
-mogćnost montiranja na pod ili plafon


Recenzije korisnika
Napišite Recenziju
Garancija na uređaj se ne priznaje ukoliko uređaj nije montiran od strane ovlašćenog servisa i po pravilima struke. ACS Shop Service garancija - omogućujemo Vam do 5 godina garancije, uz obvezan godišnji redovan servis (na svakih 12 meseci ).
* nastoji da bude što preciznija u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene su sa uračunatim PDV-om.









